تلفن: (+9821) 93 07 98 33 info@hadiprint.com ایمیل:

یاد بگیرید کمپین کارت پستالی راه اندازی کنید

یاد بگیرید کمپین کارت پستالی راه اندازی کنید
postcard print services

 

در دهۀ اخیر، بازاریابی کارت پستالی به یک پدیده بازاریابی تبدیل شده است، به طوری که تقریبا غیرممکن است تا کافه، سوپرمارکت یا مرکز شهر برویم و ده ها کارت پستال رایگان را نبینیم که مربوط به تبلیغات طیف وسیعی از کسب و کارها و رویدادهای محلی هستند. کارت پستال های غیر متعارف و در عین حال به شدت موثر یک شکلی از بازاریابی هستند که می تواند متناسب با نیازهای هر نوعی از کسب و کار از جمله رستوران ها، فروشگاه ها، آرایشگاه ها، شرکت های خدمات چاپ و شرکت های هواپیمایی به کار رود و همچنین می تواند ابزاری برای برندینگ باشد. در این مطلب هادی چاپ به ما می آموزد که چگونه یک کمپین بازاریابی کارت پستالی راه اندازی کنیم.

۱.مفاهیم سنتی تبلیغات را از پنجره دور بیاندازید

بازاریابی کارت پستالی کاملا در مورد طراحی نوعی تبلیغات است که با فرمت کارت پستال مطابقت می کند نه چیز دیگر. به طور سنتی کارت پستال ها به صورت رنگارنگ، چشم نواز، جالب و جذاب طراحی می شدند؛ اما شما باید طرحی را ایجاد کنید که هر کسی مایل باشد آن را به کمد خود بچسباند درست مثل کارت پستالی که یک دوست در مناسبتی خاص به شما هدیه می کند. با این ذهنیت آیتم هایی مثل لوگوهای ساده کنار می روند و عناصر زیبایی شناسی اهمیت بیشتری پیدا می کنند. سعی کنید عکسی را ایجاد کنید که با برند شما پیوند می یابد و در عین حال می تواند به تنهایی روی شایستگی های زیبایی شناسی خود تاکید کند.

چاپ کارت پستال

۲.مشتریتان را در پشت کارت پستال جذب کنید

پشت کارت پستال جایی است که باید یک جذب مشتری کوتاه و هوشمندانه انجام دهید که به مشتریان هدفتان انگیزه دهد که گام بعدی را بردارند و برند شما را بیشتر وارسی کنند. انجام این کار در پشت کارت پستال به جای روی آن ممکن است این احساس را در شما ایجاد کند که شما در بهترین فضای تبلیغاتی سرمایه گذاری نکرده اید، اما واقعیت این است که اگر شخصی طراحی روی کارت پستال شما را دوست داشته باشد و آن را بردارد به احتمال خیلی زیاد قصد دارد پشت آن را هم ببیند. وقتی می خواهید محتوای جذب مشتری را برای پشت کارت پستال آماده کنید، سعی کنید آن را جذاب و طنزگونه بسازید تا مشتری به جای اینکه احساس کند چیزی به او فروخته شده، احساس کند شیفتۀ آن شده است. اصطلاحاتی مثل “چگونه یاد بگیریم”، “کشف کنیم” و “ایجاد کنیم” انگیزاننده های فوق العاده ای هستند و خواننده را ترغیب می کنند که اقدام کند.

چاپ کارت پستال

۳.اطلاعات تماسی را ارائه کنید که به راحتی در دسترس باشد

یک آدرس اینترنتی ساده و به یاد ماندنی از شما برای اطمینان از اینکه مشتریان هدف تان گام بعدی را در فرآیند فروش برمی دارند، حیاتی است. وقتی یک شخص کارت پستال شما را برمی دارد و می خواند این احتمال وجود دارد که قصد نداشته باشد فورا خود را به یک کامپیوتر برساند و برند شما را بررسی کند. در عوض احتمالا در زمان مناسب تری که پشت کامپیوتر است از وبسایت شما بازدید خواهد کرد که ممکن است در این شرایط کارت پستال تان به راحتی در دسترس نباشد و کاربر مجبور باشد به حافظه خود رجوع کند. بنابراین انتخاب یک آدرس اینترنتی ساده یک کلمه ای یا یک جمله ای که روی کارت پستال به شکل برجسته ای درج شده است، موثرترین راه برای اطمینان از این مساله است که مشتریان بالقوۀ تان شما را دنبال خواهند کرد.

۴.یک چاپخانه حرفه ای برای چاپ کارت پستال هایتان بیابید

هر چقدر هم که شما روی محتوای کارت پستال هایتان کار کنید اما اگر طراحی حرفه ای و دقیقی روی آن ها صورت نگیرد و بعد از آن با ظرافت و زیبایی چاپ نشوند نتیجه دلچسبی حاصل نخواهد شد. بنابراین بسیار ضروری است که خدمات چاپ و خدمات طراحی خود را به یک موسسه چاپ متخصص، متعهد و باتجربه بسپارید.

خدمات چاپ

 

۵.کارت پستال هایتان را به نحوی توزیع کنید که مطمئن شوید مخاطبانتان را جذب خواهید کرد

اگر مخاطبین شما اهل حومه شهر هستند و شما کارت پستال هایتان را در آخرین کافه در مرکز شهر قرار دهید، هیچ نتیجه ای برای شما نخواهد داشت. باید با دقت درباره علایق، عادت ها و سبک زندگی مخاطبان تان فکر کنید و سپس فضاهایی را که آن ها عموما انتخاب می کنند، شناسایی کنید. روش دیگر، کمپین کارت پستال ایمیلینگ است که در شرایطی که شما بانک اطلاعاتی مخاطبان تان را از قبل ساخته اید، ممکن است بهترین راه باشد.

خدمات چاپ کارت پستال

 

 

منبع

http://www.1print.net.au/blog

 

0 Comments

Leave a reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*